טיסות לאס וגאס, חוק שירותי תעופה

לאס וגאס היא יעד חשוב לישראלים! החיים בארץ לחוצים כמעט תמיד, אפילו לעתים קשים, יוקר המחייה, ביטחון, שכר, מדינות שכנות וכן הלאה, אנחנו במירוץ תמידי, אין צורך להרחיב יתר על המידה.

יעד כלאס וגאס מאפשר לנו הישראלים בפרט למצוא פורקן, לאס וגאס משרה אווירה כאילו הכל אפשרי, לא סתם נאמר "What Happens in Vegas, Stays in Vegas", אלו הקזינואים גדולי הממדים שמאפשרים שתיה חינם בשולחנות ההימורים.

אלו המלונות בלאס וגאס האדירים שלוקחים אותנו כאילו למציאות שונה, מלונות בסגנון ניו יורק, פריז ונציה וכן הלאה, אתם מרגישים שאתם בעולם אחר. אלו המסיבות בריכה, מסיבות לילה, אפילו מועדוני הגו גו שמאוד פופולריים ומקובלים בוגאס.

כל זאת ועוד מאפשר לנו ״לברוח״ מהמציאות שלנו אל גן שעשועים למבוגרים, צבעוני ומזמין בשם לאס וגאס.

Image and video hosting by TinyPic

חוק שירותי תעופה

בדרך כלל טיסה ללאס וגאס כרוכה בעצירה ביעד ביניים, לרוב בלוס אנג׳לס, אך בשורות טובות באות אלינו לקראת אביב/קיץ 2019. טיסות ישירות ללאס וגאס מישראל ולא רק לעיר השעשועים, אלא גם לסן פרנסיסקו ועוד יעדים.

התנועה האווירית גדלה, זאת עובדה, יותר ויותר תיירים ישראלים מרשים לעצמם לטוס, אם לוגאס או כל יעד אחר, הרבה תודות לטיסות לואו קוסט ואו מבצעים בחברות כאלו ואחרות. אבל מה קורה עם הטיסה מתעכבת, מאחרת ואתם נפגעים מהעניין? עמלתם במשך תקופה, חסכתם כסף וסוף סוף הגיע העת לצאת לחופשה, אבל אתם תקועים מנמל התעופה. מה אז?

ובכן אתם לא לבד, ישנו חוק שנקרא חוק שירותי תעופה (חוק טיבי) , בו החוק מציע פיצוי, עזרה כזו או אחרת בשל ביטול טיסה או או שינוי בתנאיה וכן הלאה. החוק מאפשר להסדיר את מידת הפיצויים לצרכן אשר חווה שיבושים בחברות התעופה שהביאו לאיחורים משמעותיים או ביטולים.

האם מגיעים לכם פיצוי? ובכן יש לכם את הזכות לדרוש או לפחות לברר האם באמת מגיע לכם, אין מה להפסיד, חוק שירותי תעופה נועד להגן על הצרכן, על האדם הקטן מול חברות תעופה ענקיות ומחוספסות.