בית חבד

Chabad of southern Nevada Las Vegas, זהו שמו של בית החבד בלאס וגאס. בית החבד בוגאס ממוקם ברחוב   1261 Arville, S.Las Vegas. לכל אלה המעוניינים לנשום קצת אוויר, לנוח מהאקשן, יחד עם זאת להנות מרוחנויות, מסורת ואווירה טובה, אז מומלץ לבדוק את בית חבד, שם יקבלו אתכם בזרועות פתוחות ובאהבה. כמו כן אם נתרלתם במקרה חרום, יושיטו יד לעזרה.

בית החבד נפתח ב 1990, מאז התרחב, גדל ומשגשג, ישנם חמישה מרכזים בית חבד באזור הנוהלים ע"י 9 רביים. מדי יום תוכלו להגיע לבית כנסת ולהתפלל, מינחה, בימי שישי - הדלקת נרות, קידוש, קבלת שבת. כמו כן ישנן כיתות לימוד שבועיות, תלמוד ותניא וליצודי תורה עם הרב  Shea Harling.

כאמור בבית חבד בלאס וגאס תוכלו להנות מתפילות בבית הכנסת, להשכיל את עמכם בספרייה, או בכיתות לימוד, ישנו בית ספר, השכלה למבוגרים, אוכל כשר, חוגגים פסטיבלים, מחסה בעת חרום, עזרה בעת חרום ואף מקווה.

בקיצור בית חבד פועל מהיחיד לרבים, החברה מסבירי פנים ואדיבים, שרות מלא, נווה מדבר באמצע ההמולה של לאס וגאס.

מלונות קרובים לבית חב״ד בלאס וגאס

כרבע שעה הליכה לבית חב״ד, מלון 3 כוכבים בלאס וגאס, לא קרוב לסטריפ, Arizona Charlies Decatur

וילה 9 חדרי שינה, תצרכו רכב כדי להגיע לחב״ד, השכרת רכב בלאס וגאס הוילה נכנסת תחת הקטגוריה מלונות/דירות/וילות בסביבת בית חבד לאס וגאס, יש מיזוג אוייר, בריכה ועוד הרבה, O&O Villa Las Vegas

אם אתם מעוניינים ללון על הסטריפ, אבל עדיין להיות קרובים באופן יחסי לבית חב״ד, אז ראו מלונות הבאים, (שימו לב, המיקום לא במרכז הסטריפ): Statospher Hotel & Casino

W Las Vegas

למסעדות כשרות בלאס וגאס ומלונות בסמוך אליהן, לחצו עכשיו! מסעדות כשרות בלאס וגאס


מלונות בלאס וגאס, הזמינו עכשיו!