אלביס לאס וגאס

אלביס, אלביס פרסלי מהדמויות המזוהות ביותר עם לאס וגאס, עד כדי כך מזוהה שאלפי מתחתנים בלאס וגאס בוחרים לעצמם דמות אלביס כמנהל האירוע, החתונות נערכות כאשר ברקע מתנגנת מוסיקה של המלך, יותר מזה אם אין עדים בחתונה, העדים אשר יסופקו יהיו מחופשים לאלביס פרסלי, אמרתם לאס וגאס, אמרתם אלביס.

כידוע אלביס פרסלי היה נהג משאית מממפיס, ב  1953 הקליט את ההקלטות הראשונות שלו בחברת  " סאן רקורדס ", אך רק בשנת 1954 כאשר הקליט את השיר " That all right Mama ", נגלה הכישרון היחודי שלו ואז פרץ. במשך השנים אלביס כונה למלך הרוק אנד רול, ואף המלך. אלביס היה ללהיט היסטרי עם סגנונו המוסיקאי, קולו המדהים, תנועותיו שאז נחשבו לאקט מגונה ולכריזמה העוצמתית שלו. פרץ בשנות ה 50, בשנות ה 60 החל להכנס לעולם הקולנוע, השתתף ב 33 סרטים אשר בכולם היה הגיבור, לא ויתרו לו על השירה ובכל סרט זימר אלביס מספר שירים הקשורים לנושא הסרט. הסרטים לא נחלו הצלחה כבירה עם מתייחסים למימדים אומנותיים קולנועים. בשלהי שנות ה 60 חזר אלביס עם  " Come Back " אדיר והמלך עלה לגבהים של סופרסטאר שלא נראו לפניכן ולא לאחר מכן. אלביס נולד ב 1935 ונפטר ב 16 לאוגוסט 1977 לאחר שבלע כמויות אדירות של כדורים.


מלונות בלאס וגאס הזמינו עכשיו!

ההפועה הראשונה של אלביס בלאס וגאס נערכה ב  1956 ב Venus Room  ב  The New Frontier Hotel , אלביס הופיע בלאס וגאס כאשר היה בן  21, ההופעה לא הייתה מהמוצלחות, יש ביקורות שנויות מחלוקת לגבי ההופעה כאשר לחלקן היה קשה לקבל את ההופעה כהופעה משובחת ובחלק מהביקורות הבהינו וגילו מה אלביס מצפין ביכולותו. אלביס סיים את הסיבוב בלאס וגאס ולא שב אל העיר רק לאחר 13 שנה ב  1963.

ב 1963 אלביס חוזר ללאס וגאס, הפעם לשם עשיית הסרט  " Viva Las Vegas " עם אן מרגרט, סרט נחל הצלחה ופסקול הסרט נשאר לפסקול של לאס וגאס עד היום, "Vivia Las Vegas ".  מספר שנים מאוחר יותר, 4 שנים למען האמת רצתה המציאות שאלביס באמת יחתחתן בלאס וגאס וכך היה, אלביס נשא לאישה את פרסיליה אננה כאשר הייתה בת 21, הוא היה בן  32 . החתונה נערכה ב  Miltoen Prell's Aladdin Hotel, החתונה הייתה צנועה מאוד יחסית לגדולתו של אלביס.

במלון  International, [ היום מלון הילטון לאס וגאס ] קסמיו של אלביס החלו להשפיע על לאס וגאס, המלון נפתח ב 1969 והיה למלון הגדול בעולם , ברברה סטרייסנד הייתה המופע הפותח, פגי ליי המשיכה את ההופעה בלובי של המלון אך אלביס פרסלי גרם לכך שכל העולם יכיר את המלון. אלביס הופיע במלון ב  1969, ההופעה הייתה ל  Sold Out, אלביס המשיך להופיע במלון כ 7 שנים, כ  837 הופעות היו ל  Sold Out, יותר מ  2.5  מיליון רכשו כרטיסים להופעות של אלביס בתקופה של 7 שנים. הסכומים שאלביס הכניס למערכת הם עצומים, למלון, לחברת כרטיסים, לאס וגאס, בחודשים שאלביס הופיע בלאס וגאס כל אדם שני הלך לראותו מופיע. ב  1971 המלון הפך להילטון.

 ישנו סיפור על ההופעה הראשונה של אלביס פרסלי במלון, ב 31 למרץ  1969 , בקהל סמי דיוויס ג'וניור, כוכב בפני עצמו ומעריץ של אלביס, טום ג'ונס ועוד כל מיניי כוכבים, סמי דייויס ישב בשורה הראשונה, באיזשהו שלב אלביס ירד מהבמה והגיש לסמי דייויס ג'וניור טבעת זהב.

בערבים שאלביס הופיע בלאס וגאס הוא נתן שתי הופעות, אחת ב  20:00 והשניה בחצות, בין לבין ואחרי בילה בחדרו עם הנגנים ואורחים אחרים והאזינו וניגנו מוסיקת גוספל. אחת ההשפעות הברורות על המוסיקה של אלביס. אלביס היה מאוד רציני לגבי המוסיקה שלו, היחס שלו אל נגניו היה בהתאם, הוא ביקש את הנגנים והזמרים זמרות הטובים ביותר, אלביס היה אדיב ומנומס עם אנשים אשר סבבו אותו, כל מיני עובדים במלון אשר אלביס היה מזמין אותם לחדו בכדי להאזין למוסיקה.

מ  1969 עד  1976 אלביס הופיע בכל שנה מספר פעמים, הסיבוב האחרון של אלביס בלאס וגאס היה  2 - 12 לדצמבר  1976 .

חווית אלביס בלאס וגאס עדייו חיה ובועטת, כבר שהיה בחיים נערך מופע קבוע לכבודו ואלביס אהב לראות את המופע, המופע נערך במלון ה  Stardust , לאחר מותו נבנה פסל של אלביס במלון הילטון, ב 2006 הוציאו את הפסל אל מחוץ למלון. במלון  Hard rock , ישנה אחת החליפות של אלביס תחת זכוכית ובנוסף מכתב שכתב לביטלס. ישנם מספר מופעים על אלביס אחד מהם ב MGM, מופע מרהיב לזכרו.

אלביס ולאס וגאס הולכים יד ביד, בתחילה היה די קשה לאלביס בלאס וגאס, אך במשך השנים כבש אלביס את לאס וגאס והעלה את העיר ומלונות מסוימיים בלאס וגאס לתודעה בינלאומית, אלביס הציב את הרף לאיך שמופע רוק אנד רול צריך להראות. כפי שנאמר היום אלביס ולאס וגאס זו חוויה שלא ניתן להפריד, לאן שלא תביטו אלביס יהיה שם. יחי המלך,  Viva Las Vegas.

 

הזמינו מלון בוגאס ללא עמלות הזמנה עם :
הזמינו בקלות : מלונות בלאס וגאס | טיסה ללאס וגאס |