פרנק סינטרה ולאס וגאס

פרנק סינטרה, פרנק סינטרה ולאס וגאס, פרנק סינטרה מהזמרים/ שחקנים הפופלארים במאה ה 20, אין לאס וגאס בלי פרנק סינטרה. ההשפעה הייתה ברורה על שני הצדדים, מצד אחד, עיר בידור והימורים עם הופעות לרוב, מצד שני, אחד מאנשי הבידור המוצלחים שיצר עולם הבידור. להיטים אשר כמעט כל אחד ואחת יודעים ונהנים לשיר ולפזם, לדוגמא,  Srangers in The Night, New York New York , Come Fly With Me, ועוד ועוד ועוד... אל לנו לשכוח את המופע המצליח של קבוצתו  The Rat Pack, מופע שירה וקטעי בידור בכיכובו ובכיכובם של דין מרטין וסמי דייויס ג'וניור.

פרנק סינטרה ולאס וגאס, תחילת מערכת היחסים בספטמבר 1951 במלון ה  Desert Inn, במאי  1994 נערך המופע האחרון של פרנק סינטרה בלאס וגאס, המופע נערך במלון ארבעה כוכבים  MGM . פרנק סינטרה אהב את לאס וגאס והסתתדר איתה נהדר, פרנק היה שותה עד הבוקר, פרנק היה רודף שמלות [ במובן הרומנטי ], פרנק סינטרה היה מהמר בלאס וגאס, ההבדל בינו לביו אחרים שהוא עשה את כל זה עם סטייל. פרנק סינטרה הכניס קצב ללאס וגאס והקצב הוא סווינג.

פרנק סינטרה עבד לרוב במלון ה Sands, אחת מהסיבות  שפרנק נהנה מהמלון היא שהמלון היה כמגרש המשחקים של פרנק סינטרה בלאס וגאס, הסיבה השניה היא שפרנק שמר אמונים למנהל ה  Sands כיוון שזה עזר לו בתקופות הקשות ותמך בו בתקופת  " קופה קבנה " בלאס וגאס. יותר מזה פרנק סינטרה רכש  2  אחוזים מהמלון. פרנק סינטרה הביא ללאס וגאס את האנשים עם הכסף הגדול, כוכבי הוליווד היו באים במיוחד לראות אותו ואת המופע   The Rat Pack,  המופע הפך ליהיות לאחד מהאטקציות הפופלאריות באמריקה, תחנות רדיו, הופעות וכמובן לאס וגאס.

1960 פרנק סינטרה וחבורת ה Rat Pack יוצרים סרט קולנוע בהפקתו של פרנק סינטרה, בכיכובו שלו ושל החבורה, הסרט נקרא  Ocean's 11, חבורה של חברים אשר מחליטים לשדוד חמישה קזינו בלאס וגאס, לא היה מי שלא אהב את הסרט ואני לא מדבר על מבקרים, ב 2001 חידוש לסרט, הפעם עם ג'ורג' קלוני, בראד פיט וחברים נוספים אשר שודדים את ה  MGM, Mirage ואת ה Balagio בלאס וגאס, כמובן שהסרט נחל הצלחה כבירה.

המצב לא היה תמיד בשמיים, דוגמא לכך ב 1963 המועצה להימורים נבדה הציעה לבטל את אישור ההימורים של פרנק סינטרה בלאס וגאס, ההצעה הועלתה עקב חברות שלו ושל המאפיונר סם ג'יאנקאנה, בשל כך פרנק סינטרה נאלץ למכור את האחוזים שלו ב Sands וב  Cal-Neva. החברות של פרנק סינטרה ושל המאפיונר הולכת שנים אחורה בעת שסם ג'אנקאנה עזר לו להשתחרר מחוזה מסוים. 

1966, פרנק סינטרה התחתן עם גברת בת  21, פרנק היה בן 51, הנשואים החזיקו מעמד שנתיים. ב   1967 בעלים חדשים למלון ה Sands, החשבון של פרנק סינטרה במלון נעצר. סינטרה יצא מכליו, לאחר מכן עבר למלון  Caesars Palace שם החלה מהומה גם כן על הקרדיט של סינטרה. איומים מפי פרנק סינטרה שלא יופיע יותר בלאס וגאס, עד  1971 נמשך מתח בין שני הגורמים וב  1974 חזר פרנק סינטרה ללאס וגאס ל Caesars Palace עם אחד מהשירים הידועים והמרגשים שלו  " My Way ".

ב  1981 סינטרה מבקש ליהיות יועץ בידורי בסיזר פאלאס והוא מביא את רונאלד רייגן לתמוך בו ולהעיד לטובתו אל חבורת ה  Rat Pack . סוף שנות ה 70 ותחילת שנות ה 80 היו שנים יחסית קשות לפרנק סינטרה, עם זאת ב  1980 חוזר עם להיט ענק אשר כובש את העולם , " ניו יורק  ניו יורק ", פרנק סינטרה ממשיך למלא אולמות בלאס וגאס. בתחילת שנות התשעים סינטרה מופיע ב  Rivera אשר בלאס וגאס וב  1992 בהיותו בן  77  ולכבוד יום ההולדת  77, חוזר פרנק לערב מיוחד ב Desert Inn , אשר לעיתים מתקשה עם מילות השירים.

לאחר מותו ב  1998, עומעמו האורות בסטריפ לזמן מה. פרנק סינטרה  " יושב ראש " הסטריפ הלך לעולמו לאחר התקף לב. כפי שנאמר פרנק סינטרה והעיר לאס וגאס חייבים ללכת יחדיו, יד ביד, סינטרה ניצח על העיר, כמו מנצח בתזמורת,  במשך שנים . הוא ידע עליות ומורדות אך אף אחד לא יכול לקחת את ההשפעה של פרנק סינטרה על לאס וגאס. פרנק סינטרה הרקיד את לאס וגאס בקצב הסווינג.

 
הזמינו בקלות :