מלאס וגאס לחופשת סקי

כיצד מתאוששים מחופשה בווגאס?

אם יש כלל שכולם מסכימים עליו, זה מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס. אם אתם עדיין לא בטוחים למה יצרו את הכלל הזה, אנחנו מבטיחים לכם שאחרי ביקור בעיר הססגונית אתם תבינו היטב למה צריך מנוחה מהחוויה המדהימה הזו. יכול להיות שאתם גם מכירים את העיר כבר מקרוב ויודעים שצריך להירגע קצת אחרי שמתפרעים בחופשה חלומית.

אחד הדברים הראשונים שצריך לטפל בהם בדרך כלל, הוא ההנג אובר הנוראי שיש לאחר בילוי פרוע באחת הערים התוססות בעולם. לפני שאתם רצים לקחת כדורים נגד כאב ראש, כדאי שתדעו שיש כמה "תרופות סבתא" שיכולות להעלים הנג-אובר במהירות יחסית וביעילות. מלבד המובן מאליו – לשתות הרבה מים – יש כאלו הממליצים גם לשתות קפה שחור, מים עם פירות הדר סחוטים, מים עם קליפות בננה מורתחות ולימון עם דבש. אין לנו באמת מושג איזו שיטה הכי יעילה, אז אם אתם מנסים משהו, תכתבו לנו כדי שנדע גם.

האופציה השנייה היא חופשת המשך והפעם ביעד קצת יותר רגוע, כמו תאילנד, האיים הקאריביים או אירופה הקלאסית. באירופה אפשר ליהנות מחווית גלישת סקי לחובבניים ומקצועניים בעיירות ייעודיות לסקי כמו: סנט מוריץ, בנסקו ושאמוני. האיים הקאריביים גם הם יעד אקזוטי נחשק ובו תוכלו ליהנות מחופים מרהיבים בהם תוכלו להתרווח, לשתות איזה דרינק ולבהות בנוף שעושה נעים בנפש. כאמור, גם תאילנד אטרקטיבית לחופשה מפנקת והיא מכילה כל כך הרבה אטרקציות שכדאי לטייל בה לפחות כמה שבועות כדי להספיק ולקבל טעימה קטנה מהבילויים המגוונים בה.

ביננו, לא משנה היכן תבחרו לנפוש, מה שמשנה זה עם מי

בין אם החלטתם לסגור נופש של סקי בבנסקו, אירופה ובין אם החלטתם שוב לנסוע לווגאס ולנסות למצוא את מזלכם על שולחנות ההימורים, מה שהופך כל טיול לחווייתי במיוחד הוא החברה שמלווה אתכם. סקי בבנסקו לא יהיה אותו דבר בלי חבר חובב ספורט שלג, חוף בקאריביים מתאים לאלו שאוהבים לעשות בטן-גב ותאילנד מתאימה לכל מי שאוהב להפתיע את עצמו בכל יום מחדש.

גם לבילוי בווגאס כדאי לקחת חבר שיהיה "באותו ראש" כמוכם, כדי ליהנות מהמקום עד כמה שאפשר וליצור יחד זכרונות משותפים לכל החיים. יחד עם זאת, כדאי לטוס עם חבר או חברים שאתם סומכים עליהם והם עליכם וכך אולי למתן קצת את רמות ההשתוללות או לפחות למתן אותן קצת.