מוזיאון הניאון לאס וגאס

מוזיאון הניאון בלאס וגאס, או מוזיאון השלטים בלאס וגאס מציע את אחת האטרקציות המעניינות בעיר, אטרקציה הממוקמת בדאונטאון בסמוך לרחוב פרמונט לאס וגאס וליד מוזיאון המאפייה (מאפיונרים), המוזיאון הוא בית קברות של שלטים עוד משנות החמישים ועד ימינו אנו.

ידוע שלאס וגאס אינה רק קזינו, הימורים, מלונות ענק וכיוצ״ב, לאס וגאס מציעה אטרקציות רבות לגבי כל תחום, מוזיאונים, מופעים, פראקי שעשועים ועוד ועוד, מה שיפה בלאס וגאס שכן יש לה אטרקציות ייחודיות רק לה כמו מוזיאון הניאון למשל. לאס וגאס מאז ומתמיד הייתה לזוהרת, השלטים האדירים שהאירו את הסטריפ , אם על גבי מלון או כל עסק אחר יצרו עולם ומלאו של יצירתיות ועיצוב שבאה לידי ביטוי בשלטים מוארים בתאורות ניאון, מרשימים וזוהרים כיאה ללאס וגאס.

מה לעשות שלכל דבר יש סוף, שום דבר אינו חי לנצח והכל כלה בסופו של דבר, כך גם המלונות והעסקים שעליהם עמדו בגאון השלטים במשך שנים. הרבה מהמבנים הושמדו (אגב זו חלק מהאטרקציות של לאס וגאס, צפייה בפיצוץ של מבנים) אבל את השלטים שמרו ואספו למקום שנקרא בית קברות לשלטים.

Vegascity,co,il

צילום Clairejones

מוזיאון הניאון בלאס וגאס נפתח ב-1996, הוא מחולק לשניים, החלק החיצוני, שבילים מפותלים של שלטים ״מתים״, האזור הזה נקרא  The Neon Boneyard, החלק בשני בתוך הלובי ש מוטל הנקרא La Concha, שם ישנו מרכז מבקרים, שם ישנם שלטים נוספים, ניתן להצטלם ואף להתחתן אם אתם מעוניינים.

מחירים, שעות וימים

המוזיאון פתוח שבעה ימים בשבוע, הסיורים במקום הם מאורגנים ועורכים כשעה ויוצאים על 20 דקות, מ 10:40 בבוקר, ישנם עד 22:40. שימו לב שבשעות הערב ובחודשים מסוימים יכול לביות קריר.

מחיר לסיור יום בין 15 ל-19 דולר
מחיר לסיור ערב בין 22 ל-26 דולר
מחיר לסיור לילה בין 24 ל 28 דולר

צילום http://www.neonmuseum.org/

מפה