השכרת רכב בלאס וגאס

 השכרת רכב בלאס וגאס, וגאס סיטי. לחצו עכשיו והזמינו! רכבים בלאס וגאס.


מלונות בלאס וגאס, הזמינו עכשיו!


בוגאס סיטי אטרקציות לרוב, בשביל להגיע לכל האטרקציות בוגאס והסביבה יהיה לכם כדאי לשכור מכונית, היום קל ונוח מאוד לשכור רכב בוגאס, מלבד השכרת רכב בשדה התעופה Mccaran , ישנם בסטריפ סוכנויות רבות להשכרת רכבים, בנוסף כמעט בכל רכב יוסיפו לכם חינם מערכת ניווט לנוחיותכם. מספר יתרונות העיקרים של השכרת מכונית בוגאס סיטי : הגמישות שלכם בטיול, תוכלו להגיע לאן שתרצו מתי שתרצו, תוכלו להנות לא רק מחופשה אלא גם מחופש אמיתי, חופש תנועה ( רק שלא יהיו לכם פקקים ).

השכרת מכונית תוזיל לכם את העלויות של תחבורה ציבורית, אוטובוסים או מוניות וטיפים למוניות וכיוצ"ב, בנוסף תוכלו להתמקם באיזה מלון שתרצו ולא לדאוג אם יש תחבורה ציבורית בקרב המלון או שמא אין, אם אתם רוצים לחיות את הסטריפ בלילה וללכת למלון באיזור שקט יותר אזי יהיה לכם הרבה יותר נוח במכונית צמודה.

הסטריפ הוא מקום מאוד גדול, ממלון למלון יכול לקחת שעה הליכה, שטח כל מלון ומלון הוא עצום ויש הרבה מאוד מה לראות במלונות, לחכות כל פעם לרכב ציבורי שיקח אתכם ממלון אחד למשנהו זה לא כל כך פרקטי על אחת כמה וכמה שאתם משפחה עם ילדים, בוגאס מקומות חניה לרוב, ישנם שני סוגי חניה עיקריים, האחד Self Parking בו אתם מחנים את הרכב בעצמכם בחניון ענק באיזור המלון, אבל תיהיה לכם הליכה למלון. האופציה השניה היא Valet Parking בו אתם נותנים את הרכב לעובד מלון והוא מחנה לכם, האופציה הזו גם לא עולה כסף אך כן תתבקשו לתת טיפ לעובד מלון.

בקזינו מסויימים במיוחד בסופי שבוע או בחגים כאשר הסטריפ מלא, תתבקשו לפתוח את תא המטען לבדיקה, אנחנו בארץ רגילים לכך, כך שאין בעיה.

קחו בחשבון שארה"ב הגילאים להשכרת מכונית קצת שונים, בדרך כלל הגילאים המינמלים יהיו 21 עם ניסיון שלפחות שנה על הכביש, סביר להניח שצעירים יאלצו לשלם תוספת במחיר לשם ביטוח הרכב.

מומלץ למלא את טנק הדלק לפני שאתם מחזירים את הרכב לסוכנות, אם תמלאו דלק בסוכנות יקחו לכם יותר כסף מאשר שתמלאו בכוחות עצמכם, הרבה יותר.
מומלץ לקחת רכב קצת בולט מהרגיל מכיוון שהחניונים בוגאס סיטי עצומים בגודלם וקל להתבלבל במכוניות.
מומלץ כאשר אתם רוכשים רכב שתיהיו מכובים 100 אחוז בביטוח.
מומלץ להזמין רכב מראש כדי שלא יגמר המלאי של הרכבים במיוחד בימי הקייץ, למרות שיש בסטריפ הרבה סוכנויות כך שאם מתחשק לכם לקפוץ יום אחד לאטרקציה מסוימת אז זה אפשרי גם כן.
מומלץ לבדוק לפני קבלת הרכב עם אנשי ההשכרה כל סריטה על הרכב, כל כתם ברכב ולציין זאת למשכיר שירשום את את כל הפרטים עד הפרט האחרון.
מומלץ להחזיר את הרכב במצב טוב ונקי, חברת ההשכרה יכולים לקנוס אתכם גם על כתמים.
מומלץ בעת החזרת הרכב וקבלת הרכב להגיע לפני הזמן כדי שלא תבזבזו זמן על תורים ואז תאלצו להפסיד טיסה.
אין כמו לשכור מכונית קבריולט ( גג פתוח ) ולשייט לאורך הסטריפ הלוך ושוב, לא לפתוח את הדלת ואז להכנס אלא לקפץ פנימה מעל הדלת כבסרטים, כך אני התניידתי בוגאס.

Extra Tip
שימו לב, לא כל חניה חינם היא מותרת, ישנם חניונים שהם מותרים אך ורק ללקוחות של אותו מתקן עם זה חנות או מסעדה או כל קומפלקס אחר , שימו לב גוררים בוגאס, יגגרו את המכונית לפאתי העיר, 40 גולר לנסיעה ועוד 279.5 דולר קנס במזומן במדויק, המנעו מכך, לעיתים כדאי לשלם עוד מספר דולרים ולא להסתבך אם החוק.

באדג'ט
חברת באדג'ט מהחברות השכרת רכב הגדולות המובילות והאמינות ביותרבעולם. לחברה מאות סניפים ברחבי העולם, יותר מ 2750 סניפים בכל העולם , כ 21,000 עובדים. באדג'ט מובילה בתחומה כבר הרבה מאוד שנים, למען האמת החברה הוקמה בשנת 1958 כך שהחברה בעלת נסיון וותק שאין שני להם. החברה נוסדה בקליפורניה ארה"ב. היום בשביל להזמין רכב בחו"ל ( לשם העניין וגאס סיטי ) אין צורך בהרבה מאמץ, הפעולה אינה מסובכת להזמנה דרך האינטרנט. ראו עמוד הבא להשכרת רכב בלאס וגאס.
להשכיר רכב rentingcar.co.il


Europcar
חברת השכרת רכבים אמינה ומקצועית מהחברות המובילות באירופה ובעולם. החברה אשר בבעלותה יותר מ 200,000 רכבים,  2825 סניפים ב 143 ארצות. מלבד הארצות הטריויליות, החברה מספקת שרות גם בקרייבים, באיזור האוקינוס ההודי, במזרח התיכון. כפי שנאמר השכרת רכב בלאס וגאס זוהי פעולה פשוטה וכדאית דרך האינטרנט, לרוב המחירים יהיו זולים יותר, ראו את האתר הבא לשם השכרת מכונית בלאס וגאס.
להשכיר רכב rentingcar.co.il

הזמינו מלון בוגאס ללא עמלות הזמנה עם :

הזמינו בקלות: מלונות בלאס וגאס | טיסה ללאס וגאס

  השכרת רכב בלוס אנג׳לס

השכרת רכב בסן פרנסיסקו