סילבסטר בלאס וגאס

עד הפעם הבאה!!

אם כבר להיות בחוץ לארץ בערב ראש השנה בחדשה, ( סילבסטר, איך שאנו קוראים ליום זה ) אז ללא ספק כדאי להיות בלאס וגאס. וגאס סיטי תארח עשרות מסיבות, הופעות, מופעים, אפילו מופעים אירוטים, מסיבות ברחובות, קרנבל אדיר צבעוני, של אנשים מכל העולם, שתייה, זיקוקים, משחקים, בידור, פרנק סינטרה, דין מרטין...וגאס זה למקום להיות בו.

כאשר תגיע לסילבסטר בלאס וגאס אתם תחוו לילה שלא תזכרו, אבל לעולם לא תשכחו ( כאמור בסרט..). וגאס לעולם לא הייתה זוהרת כמו בערב זה, אתם עומדים לההכנס לערב המטורף של השנה בעיר הכי מטורפת בעולם. ליקטנו לכם מספר אירועים, שימו לב הזמינו בית מלון בלאס וגאס מבעוד מועד..אתם לא רוצים להיתקע בערב זה ללא מלון.

 

 

ארועים שעברו

Body English
מהמסיבות החזקות בסילבסטר בלאס וגאס, המסיבה נערכת במלון שכולו מסיבה, מלון הארד רוק 
Hard Rock Hotel. אם אתם צעירים או מלאי אנרגיות לחגיגות סקסיות לתוך הלילה, אזי זה המקום בשבילכם. המחיר 100 דולר + עם משקאות כמו וודקה בלוודר והנסי. די ג'יים מהשורה הראשונה ינגנו, אלקטרו, רוק, פופ, אינדי ועוד.

VooDoo Rooftop Night club
מסיבת סילבסר על גג מלון 
rio all Suite Hotel & Casino, אחד מהמקומות הכי שווים להיות בו בערב זה, עם נקודת תצפית מדהימה אל עבר בעיר ובכלל. ישנן מספר אפשרויות לכניסה, 126 דולר אחרי 22:00 , 300 + דולר, לפני 22:00, עם אלכוהול חופשי, איכותי בין 20:00-23:00, כמו כן מחיר לקבוצות ול VIP. נקודה מצוינת לצפות בזיקוקים של לאס וגאס ולקבל את השנה החדשה

סילבסטר בניו יורק

סילבסטר בלוס אנג׳לס